لودر
مارکتون

توکن هواداری باشگاه بارسلونا در زنجیره chiliz

FC Barcelona Fan Token BAR

Rank 331

Price 41.40$

توکن هواداری بارسلونا: BAR توکنی سودمند است که به هواداران باشگاه بارسلونا با استفاده از برنامه و خدمات Socios سهم تاثیر گذاری در تصمیمات را می‎دهد. BAR یک توکن کاربردی در زنجیره چیلیز می‎باشد که به عنوان زنجیره‎ای جانبی برای اثبات اقتدار در شبکه اتریوم ساخته شده است. این توکن عمدتا برای موارد زیر مورد استفاده قرار می‎گیرد.

 • حاکمیت : دارندگان توکن می‎توانند از طریق قرارداد هوشمند در نظرسنجی‎های مختلف تحت عنوان ” تصمیم هواداران ” به قراردادهای منتشر شده از طرف باشگاه بارسلونا رای دهند.
 • پاداش : دارندگان BAR می‎توانند از مشارکت در Socios پاداش کسب کنند.
 • سهام گذاری : در آینده توکن BAR می‎تواند برای کسب جوایزی مانند NFT مورد شرط بندی قرار بگیرد.

عرضه توکن BAR در کل مقداری برابر 40000000 است که 600000 مورد آن از قبل بین هواداران باشگاه توزیع شده است. توکن‎های باقی مانده نیز در اختیار بارسلونا قرار دارد و می‎توان آنها را با شرکت در فعالیت‎های جامعه بارسلونا و خرید مستقیم از صرافی‎ها به دست آورد.

توکن BAR:

توکن هواداری بارسلونا:  همانطور که گفته شد توکن BAR یک توکن سودمند است که به هوادارن کمک می‎کند تا نفوذ را در تصمیم‎گیری‎های باشگاهی توزیع کنند. این رمز ارز به عنوان یک کلید عضویت عمل می‎کند و موقعیتی را برای هواداران ایجاد می‎کند تا در آن بتوانند برای دریافت جوایز انحصاری، شناخت باشگاه و موارد دیگر با یکدیگر رقابت کنند. همچنین باعث می‎شود که باشگاه بارسلونا به صورت قراردادی موظف باشد طبق نتایج نظر سنجی در قراردادهای هوشمند عمل کند. همچنین در پلتفرم Socios دارندگان توکن می‎توانند در سخنرانی‎ها، رقابت در مسابقات و چت با جامعه هواداران BAR شرکت کنند. خدمات دیگری از جمله پاداش‎هایی مانند بلیط‎های شرکت در بازدید بازی، تجربیات انحصاری در باشگاه و پیشنهادات نقدی از فروشگاه‎های آنلاین، جوایز CHZ درون برنامه‎ای، نشان‎های دیجیتالی، خرید NFT مخصوص باشگاه شامل حال هواداران دارنده توکن خواهد شد.

گسترش ابزارهای توکن BAR در آینده به شرح زیر است:

استفاده از توکن BAR برای خدمات VIP و کالاهای انحصاری

یکپارچه سازی دسترسی BAR در برنامه‎ها و سایت‎های همکار

استفاده از توکن BAR برای خرید NFT باشگاه بارسلونا

بهره مند شدن از کلکسیون‎های خاص باشگاه

بهره برداری از ابزار Gamified (NFT برای بازی‎های مبتنی بر بلاکچین)

مالکیت در دنیای واقعی (NFT که مالکیت‎آنها نشانه مالکیت کالایی موجود در دنیای واقعی است مانند دسترسی به خدمات VIP استادیوم‎ها ، بلیط‎های روز مسابقه و … .

توکن هواداری بارسلونا

ظرفیت اقتصادی و توزیع

توزیع توکن

موجودی کل توکن BAR 40000000 می‎باشد.

600000 توکن از طریق رویداد Fan Token Offering بین هواداران باشگاه بارسلونا توزیع شد.

باقیمانده از طریق خرید و فروش از صرافی‎ها قابل معامله می‎باشد.

برنامه انتشار توکن BAR

برنامه واگذاری توکن که توسط باشگاه بارسلونا انجام می‎گیرد دارای یک برنامه ریزی خطی ماهانه در 6 سال است که از ژوئن سال 2020 آغاز شده و به مقدار سالیانه رهاسازی و ارائه 5000000 توکن است.

بررسی اجمالی انجمن FC Barcelona Token

Socios, Chiliz, FC Barcelona به تلاش‎های خود برای ترویج و تعبیه رمزارزهای BAR در استراتژِی بازاریابی دیجیتال باشگاه برای جذب طرفداران و پروژه‎های بزرگی در تجارت الکترونیک ادامه خواهند داد. استراتژی‎های رشد جامعه الکترونیک شامل موارد زیر است:

 • ادامه توسعه نظر سنجی و رای به برای حاکمیت هواداران
 • ارتباط مداوم با انجمن در کانال‎های اجتماعی
 • انتشار مقالات مربوط به BAR از طریق رسانه‎های جریان اصلی

استراتژی‎های رشد جامعه آینده BAR  :

 • شرکت توکن برای خرید NFT اختصاری
 • ادغام BAR در برنامه‎های رسمی باشگاه و ویژگی‎های آنلاین
 • استفاده از بازیکنان باشگاه برای تبلیغ توکن BAR
 • انجام بازاریابی متقابل
 • راه اندازی برنامه‎های تبلیغاتی منظم برای برنده شدن بلیط‎های روز مسابقه، پیراهن‎های امضا شده و تجارب انحصاری برای دارندگان توکن
 • میزبانی رویدادهای مرتبط با مشاهیر فوتبال توسط بستر رمز نگاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.