لودر
مارکتون
تحیلیل تکنیکال روزانه کوین‌های پرپتانسیل : 

 

هدف گام صعودی بی‌ان‌بی (Bnb Usdt) کجاست؟

 

تحلیل‌گر کامران مرادی


  همانگونه که در مقاله تحلیلی ۱۰ کوین برتر هفته نیز به پتانسیل بی‌ان‌بی اشاره شد، این رمز ارز توانست تا مقاومت‌های مد نظر در مقاله مذکور رشد نماید. در این یادداشت سعی می‌شود اهداف قیمتی احتمالی که گام صعودی اخیر بی‌ان‌بی می‌تواند ببیند را از نظر قیمتی و زمانی مورد بررسی قرار دهیم.

گام صعودی اخیر بی‌ان‌ابی با خروج از مثلث و همچنین نیرو محرکه اخبار مثبت هفته جاری توانست با شتاب و مونتوم خوبی خود را به سقف کانال ترسیمی و مقاومت ۶۷۰ دلار برساند. قیمت ۶۷۰ دلار خود یک ناحیه هدف برای حرکت صعودی بی‌ان‌بی است چراکه اگر رمان گام AB را از C مدل کنیم گام صعودی CD زمانی برابر با AB را به خود اختصاص داده است. اما گارد صعودی و مومنتوم بالای حرکتی نشان از قدرت بالای خریداران در چارت قیمتی دارد.

از این رو دو هدف قیمتی و یک هدف زمانی دیگر را می‌توان با استفاده از مدل سازی گام‌های حرکتی و همچنین یاری گرفتن از الگوهای هارمونیک پایه‌ای و ترکیبی به دست آورد که در ادامه به آن‌ها پرداخته می‌شود.

در وهله نخست اگر گام CD بخواهد به اندازه (زمانی و قیمتی) AB حرکت کند همانگونه که گفته شد هدف اصلی آن ۶۷۰ دلار است اما با توجه به این که قیمت به تازگی از یک تراکم به شکل مثلث خارج شده است می‌توان انتظار داشت گام CD  نسبت‌های ۱.۲۷ و ۱.۶۱۸ فیبوناچی پروجکشن گام AB  را نیز به خود ببیند.

تراکم این دو نسبت با فیبوناچی‌های اصلاحی گام‌های دیگر دو ناحیه مهم قیمتی که اصطلاحا به آن PRZ ( ناحیه پر پتانسیل قیمتی برای برگشت) می‌گویند را فراهم می‌آورد؛ ناحیه اول در منطقه قیمتی ۸۱۳ دلار و ناحیه دوم که یک هدف خوش‌بینانه  است در ناحیه ۱۰۰۰ دلار قرار دارد.

از نظر زمانی نیز با استفاده از مدل سازی زمانی گام‌های مختلف دو ناحیه مهم TRZ (ناحیه پر پتانسیل زمانی برای برگشت) نیز به دست می‌آید که در حال حاضر قیمت در ابتدای محدوده اول است و این محدوده زمانی تا ۱۲ نوامبر ادامه دارد. ناحیه دوم زمانی همانگونه که در تصویر مشخص است خاتمه آن در ۱۱ دسامبر قرار گرفته است و در صورتی که خریداران بتوانند گارد صعودی خود را حفظ کنند زمان مناسبی ‌است برای دستیابی به تارگت‌های قیمتی بالاتر.

بنابراین باید دید خریداران چه واکنشی به سقف کانا و مقاومت ۶۷۳ دلار نشان می‌دهند در صورتی که بتوانند از آن عبور کنند این رمز ارز یک رکورد تاریخی جدید به ثبت می‌رساند و این‌ مهم  نشانه‌ای دیگر برای قدرت بالای خریداران است و دیدن قیمت‌های ۸۱۳ دلار و ۱۰۰۰ دلار دور از انتظار نیست.

در صورت نزول قیمت از ناحیه ۶۷۳ دلار سطح میانی کانال و منطقه زمانی دوم مهم‌ترین حمایت برای بی‌ان‌بی هستند و این ناحیه می‌تواند بار دیگر شرایط برای رشد را فراهم آورد.

تحیلیل تکنیکال روزانه کوین‌های پرپتانسیل

 

چارت روم: این متن صرفا تحلیل تکنیکال قیمت رمز ارزها است و توصیه‌ای مبتنی بر خرید، فروش و سرمایه‌گذاری نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *