لودر
مارکتون
تحلیل تکنیکال کوین‌های پرپتانسیل:

 

 

تحلیل الیوتی ICP Usdt:

 

تحلیلگر: کامران مرادی

 

 

نمودار ICP  پس از لیست شدن در صرافی با یک نزول شدید تا محدوده قیمتی۲۶.۹ دلار مواجه شد اما از این ناحیه با حمایت شدن قیمت یک رشد تا ناحیه ۸۸ دلار را تجربه کرد که می‌توان این گام صعودی را در قالب یک سیکل پنج موجی  جنبشی در نظر گرفت که با تکمیل موج ۵ آن در قالب یک الگوی دیاگونال وارد فاز اصلاحی شد.

 

 

فاز اصلاحی که از سقف ۸۸ دلار تا کف ۳۷ دلار در قالب یک اصلاح پیچیده ترکیبی Abc x Abc یا دوگانه ترکیبی انجام شده است. در صورتی که این فاز اصلاحی را تمام شده بدانیم، مطابق با تئوری  امواج الیوت می‌توانیم سیکل ۵ موجی نخست را  موج 1 or A  و فاز اصلاحی را 2 or B بخوانیم و انتظار شکل‌گیری یک فاز جنبشی یا یک گام صعودی در قالب موج 3 or c باشیم که می‌تواند یک موج پر شتاب باشد.

 

 

البته مقاومت‌های مهمی بر سر راه گام صعودی مورد انتظار ما وجود دارد که به ترتیب در نواحی ۵۷ – ۶۴ – ۷۶ – ۸۸ دلار قرار دارد که برای رسیدن قیمت به هدف خوش‌بینانه و بلند‌مدتی ( یعنی ۱۲۷ دلار) این رمز ارز نخست باید از سد چنین مقاومت‌هایی رد شود.

 

باید دید در روزهای آتی خریداران چه واکنشی به ناحیه ۵۷ دلار خواهند داشت تا بتوان با احتمال بیشتری در باره‌ امکان گام 3 or  c  نظر دارد.

 

تحلیل الیوتی ICP Usdt

 

چارت روم: این متن صرفا تحلیل تکنیکال قیمت رمز ارزها است و توصیه‌ای مبتنی بر خرید، فروش و سرمایه‌گذاری نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *